لیست آزمون های روانشناسی

تست هوش IQ (ریون پیشرفته)

تست هوش ریون یا همان ماتریس های پیشرونده توسط جان سی ریون برای سنجش هوش طراحی شده است. در این تست مجموعه ای از تصاویر به فرد ارائه می شود که باید جای خالی را با تصاویر پیشنهادی درست پر نماید. این تست که در جنگ جهانی برای غربالگری افراد نیز مورد استفاده شده است، آزمون بسیار مشهوری برای سنجش هوش کلی (عامل g) فرد می باشد.
مشاهده آزمون

شخصیت شناسی MBTI

آزمون شخصیت شناسی MBTI بر اساس نظریه های کارل یونگ طراحی شده که افراد را بر اساس تمایلات، تصمیم‌گیری ها و سایر معیار‌های شخصیتی، به 16 نوع شخصیت تقسیم میکند. این ابزار در محیط‌های مشاوره، توسعه فردی و تیم‌سازی کاربرد‌های بسیاری دارد. به کمک درک بهتر از خصوصیات فردی، همکاری های موثر و انتتخاب شغلی بهتر صورت میگیرد.
مشاهده آزمون

هوش هیجانیEQ (بارآن)

مشاهده آزمون

اهمال‌کاری(تاکمن)

مشاهده آزمون

رغبت سنج هالند

تست رغبت سنج هالند، گامی موثر برای کشف گرایش‌های شغلی شما و نشان دادن راهی روشن به سمت آینده است. این تست با ارائه تصویری علمی و دقیق از«علاقه‌مندی‌ها» و «گرایش‌های شغلی-تحصیلی»، به شما کمک می‌کند تا با خودآگاهی بیشتر، مسیر حرفه‌ای مناسب را درک و انتخاب کنید. این آزمون رغبت و علایق شما به مشاغل ورشته ها‌را مورد سنجش قرار داده و شخصیتتان را در 6 حیطه مورد ارزیابی قرار می‌دهد، به شما می‌گوید دارای چه تیپ شخصیتی هستید و چه مشاغلی مناسب شماست.
مشاهده آزمون

عادات مطالعه (پالسانی و شارما)

با استفاده از تست عادات مطالعه، شما می‌توانید بهتر بفهمید که چگونه با محتواهای مطالعه برخورد می‌کنید.این تست با استفاده از سوالات مرتبط با روش‌ها، زمان‌بندی، و محیط مطالعه، تلاش دارد تا الگوهای مطالعه فردی را شناسایی کند. از این طریق، اطلاعاتی ارزشمند درباره نحوه تمرکز، انگیزه، و انتخاب مواد مطالعه فراهم می‌شود که این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا راه‌های بهتری برای بهره‌برداری از زمان مطالعه‌تان پیدا کنید و به دقت مطالعه کنید.
مشاهده آزمون

تست دیسک DISC

اسرار منحصر به فرد و سبک ارتباطی خود را با «تست DISC» کشف کنید. رشد فردی خود را افزایش دهید، به اهداف شغلی خود برسید، پویایی تیم خود را تقویت کنید، به طور موثر تعارض ها را حل کنید، «مهارت های رهبریتان» را قدرتمند کنید، استرس را بصورت حرفه ای مدیریت کنید و با «اعتماد به نفس» ارتباط برقرار کنید. اولین قدم برای تمامی این موارد انجام تست دیسک است!
مشاهده آزمون

هوش‌های چندگانه گاردنر

در این آزمون استعداد و توانمندی شما در هفت نوع هوش مورد ارزیابی قرار گرفته و به شما می‌گوید که در کدام هوش ها توانمند ترید و از کدام هوش ها برخوردارید. تست هوش چندگانه گاردنر ای سنج، علاوه بر تفسیر اختصاصی 9 هوش اصلی «تفسیرهای ترکیبی»، «تمرین های عملی»، «بازی ها»، «شخصیت های معروف»، «کتاب های مرتبط»، «فایل های صوتی» و «مشاغل مهم» را به شما ارائه می دهد.
مشاهده آزمون
×

ورود / عضویت

لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید